Dentalmedicenter

Historia

Nasza klinika istnieje od 2007 roku. Działalność rozpoczęliśmy na bazie funkcjonującej lecz mocno podupadającej placówki „Stomatologia Laserowa” w Centrum Handlowym Bemowo kiedy to doktor Agnieszka Szydłowska podjęła decyzję o utworzeniu samodzielnej kliniki. Przez kolejnych 7 lat pracowaliśmy zarówno nad unowocześnieniem samej placówki, zgromadzeniem niezbędnych technologii i urządzeń jak i na doborze wyspecjalizowanej kadry lekarzy, asystentek, higienistek oraz techników elektroradiologii.

SONY DSCOd samego początku stawialiśmy na ciągły rozwój i doskonalenie oraz zmiany w przejętym podmiocie. Założeniem było stworzenie kliniki oferującej pełne spektrum leczenia stomatologicznego tak aby nasi pacjenci mogli korzystać z całej gamy usług bez konieczności kierowania do innych placówek. Dlatego już na początku mogliśmy zaoferować naszym pacjentom zarówno standardowe leczenie zachowawcze jak i zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii, ortodoncji oraz zaawansowanej endodoncji a także podstawowej diagnostyki cyfrowego RTG.

Tak szeroka oferta zaowocowała podpisaniem kontraktów z większością firm ubezpieczeniowych, oferujących w Polsce prywatne ubezpieczenia medyczne i stomatologiczne. W chili obecnej klienci posiadający takiego typu pakiety mogą korzystać z naszych usług na zasadach częściowej płatności bądź zupełnie bezpłatnie w zależności od posiadanego pakietu u naszego partnera.

W 2010 r uruchomiliśmy samodzielnie funkcjonującą pracownię cyfrowej radiologii stomatologicznej, dzięki czemu oprócz dotychczas wykonywanych małych zdjęć zębowych mogliśmy zaoferować naszym pacjentom komfort dostępu do zdjęć panoramicznych oraz cefalometrycznych na miejscu w naszej klinice, bez konieczności kierowania na tego typu badania do specjalistycznych centrów diagnostyki.

Równocześnie podnosiliśmy stale nasze umiejętności z zakresu zaawansowanego leczenia kanałowego zębów z wykorzystaniem najnowocześniejszych mikroskopów zabiegowych, ich zakup oraz nabyte umiejętności naszej kadry pozwoliły na skierowanie naszej oferty także do innych lekarzy prowadzących samodzielne praktyki, z którymi współpracujemy w zakresie leczenia kanałowego najtrudniejszych przypadków.

Już w roku 2011 wiedzieliśmy, że aktualna lokalizacja stawia nam ograniczenia zarówno pod względem wielkości placówki ale także komfortu oferowanego naszym pacjentom oraz możliwościom rozwoju o nowe usługi oraz technologie.

Kilkuletni okres intensywnych poszukiwań dla naszej nowej lokalizacji zakończył się otwarciem w maju 2014 roku jednej z najnowocześniejszych placówek w Warszawie. W pełni zinformatyzowana klinika z nowoczesnym sprzętem, cyfrowymi technologiami 3D, dającą gwarancję bezpieczeństwa specjalistyczną sterylizatornią, komfortowymi designerskimi wnętrzami w bardzo dogodnej dla naszych klientów lokalizacji otworzyła nam nowe możliwości oraz przestrzeń do działania. Mimo wszystko naszym największym atutem jest nasza kadra- nowoczesność, innowacyjna postawa, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań są ich najlepszą wizytówką.

Nigdy nie napiszemy i nie powiemy, że jesteśmy najlepsi. Nie usłyszycie Państwo z naszych ust krytyki pod adresem innych lekarzy i placówek ale zawsze będziemy składać obietnicę ciągłego rozwoju i doskonalenia…

Po obróbce (7)
agnieszka_szydlowska_podpis

 

Kierownik medyczny