Dentalmedicenter

Bezpieczeństwo

W naszej placówce ogromną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwaDSC_1133 pacjentów. Dlatego stosujemy bardzo restrykcyjne procedury dotyczące dezynfekcji, higieny oraz sterylizacji. Posiadamy nowoczesną wydzieloną sterylizatornię, wyposażoną w bardzo skuteczne technologie dekontaminacji.
Stosowanie środków ochrony pacjenta, ochrony osobistej personelu oraz materiałów jednorazowych połączone z przestrzeganiem wysokich norm powoduje, że możecie być Państwo spokojni o Wasze bezpieczeństwo w Dental Medicenter.

 

Logo_IFJ

 

Kontrolę nad poziomem promieniowania w naszym podmiocie sprawuje Instytut Fizyki Jądrowej PAN. Wszystkie nasze rentgeny poddawane są regularnym testom i okresowym przeglądom. Szkolimy się także w zakresie udzielania pierwszej pomocy, na wyposażeniu posiadamy zestaw przeciwstrząsowy wraz z zestawem tlenowym a większość naszej kadry przeszła specjalistyczne szkolenie w zakresie użycia w stanach nagłych defibrylatora AED.

 

 

 

Nasza sprzęt, aparatura oraz urządzenia przechodzą regularne kontrole a procesy sterylizacji narzędzi wielokrotnego użytku kontrolowane są przez Wojewódzką Stację Sanepidu. Nie zgadzamy się na oszczędności w tym obszarze- wymagamy od siebie oraz od naszych partnerów najwyższych standardów oraz jakości.

 

 

 

 

Gwarantujemy, że wszystkie środki DSC_1141higieny oraz materiały ochronne są jednorazowe a te wielokrotnego użytku zostały poddane procesowi sterylizacji, zapakowane i będą użyte podczas Państwa wizyty po raz pierwszy. Dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo.

 

 

 

 

Państwa dane i informacje medyczne są bezpieczne w naszej placówce. Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Dental Medicenter Spóła z o. o. , ul. Powstańców Śląskich 123/66, 01-355 Warszawa. Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z podstawą prawną przetwarzania danych osobowych,którą stanowi art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 6 listopada 2008r. o prawach Pacjenta i Rzecznika Praw Pacjenta (tj. z 2017r., poz. 1318 ze zm.) w zw. z art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 5 grudnia 1996r. (Dz. U. 2018.617 tj. z dnia 2018.03.26). Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym formularzem informacyjnym:

Formularz Informacyjny

 

Informacja środowiskowa 2021