Dentalmedicenter

System lojalnościowy

Dla naszych stałych Pacjentów wprowadziliśmy System Lojalnościowy premiujący osoby regularnie korzystające z naszych usług.
Uczestnikiem Systemu może zostać każdy Pacjent, który przynajmniej raz skorzystał z usług naszej placówki. Wprowadziliśmy dwa rodzaje Kart Rabatowych, których posiadacze otrzymują 5% rabatu na wszystkie świadczone przez nas usługi za wyjątkiem tych z zakresu Protetyki, Implantologii,Ortodoncji oraz Endodoncji.

Implanty Zębów WarszawaKarta Dental Medicenter
Przyznawana jest Pacjentom, którzy odbyli minimum 10 pełnopłatnych wizyt w Dental Medicenter, bez względu na wysokość poniesionych opłat. Dla jej utrzymania niezbędne jest odbywanie wizyt kontrolnych nie rzadziej, niż co 6 miesięcy. O zbliżającym się terminie wizyty kontrolnej zawsze przypominamy, wysyłając wiadomości SMS z naszego systemu.

Implanty Zębów WarszawaKarta Dental Medicenter Family
Jest kartą rodzinną, która przysługuje wszystkim członkom rodziny  ( małżonkowie, dzieci lub rodzice), leczącym się w Dental Medicenter. Karta wyrabiana jest w momencie, gdy przynajmniej jeden członek rodziny odbył 10 pełnopłatnych wizyt w naszej placówce. Warunkiem zachowania ważności karty jest odbywanie wizyt kontrolnych nie rzadziej, niż co 6 miesięcy, o których przypominamy za pomocą systemowych wiadomości SMS.

Regulamin Świadczenia Usług w Ramach Systemu Lojalnościowego Dental Medicenter  Regulamin