Dentalmedicenter

Usługi

Wybielanie zębów

WYBIELANIE ZĘBÓW

Kto z nas nie marzył o ”hollywoodzkim”, śnieżnobiałym i lśniącym uśmiechu? Większość ludzi uważa, że nieodpowiedni odcień i przebarwienia to nieodłączna wada ich uzębienia. Tymczasem na kolor naszych zębów ma wpływ wiele niezwiązanych z genetyką czynników takich jak np. zła, obfita w sztucznie zabarwiane napoje i pokarmy dieta (w tym herbata i kawa), palenie tytoniu oraz niektóre leki. Wraz z rozwojem stomatologii estetycznej możemy pożegnać się z problemem niesatysfakcjonującego koloru naszych zębów.

W Dental Medicenter możemy zaproponować państwu dwie metody wybielania zębów:

 

WYBIELANIE GABINETOWE

BlancOne® CLICK

to preparat do szybkiego wybielania, kierowany do osób, które chcą w szybki i bezbolesny sposób uzyskać bielszy uśmiech po zabiegu higienizacji stomatologicznej. To również doskonały wybór dla osób, które nigdy nie miały jeszcze wybielanych zębów lub dla obawiających się nadwrażliwości pozabiegowej. BlancOne® CLICK jest z pewnością najdelikatniejszą metodą wybielania. Nie powoduje nadwrażliwości, a efekt wybielania utrzymuje się średnio do 8 tygodni.

 

BlancOne® TOUCH

to preparat, który ma zapewniać delikatne i skuteczne wybielanie zębów. Jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce mieć zawsze piękny uśmiech. Dzięki niskiemu stężeniu nadtlenku i stosowaniu pod nadzorem personelu stomatologicznego preparat nie stanowi żadnego zagrożenia dla zębów. Znaczy to, że może być bezpiecznie stosowany nawet 1-2 razy w ciągu roku i że Twoje zęby będą zawsze białe i jasne. Cały zabieg (3 sesje po 8 minut każda) daje natychmiastowy efekt wybielonych zębów, utrzymujący się średnio do 9 miesięcy.

 

BEYOND TM

to szybki i wyjątkowo delikatny zabieg, wykonywany bezpośrednio po zabiegu higienizacji. Polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu, który dodatkowo jest aktywowany lampą wybielającą, zwiększającą efekty wybielania zębów. To idealny sposób aby uzyskać szybki efekt rozjaśnienia zębów. Możemy powtarzać go kilka razy w roku. Efekt utrzymuje się przez około dwa lata. Renomowany system BEYOND, jest w stanie poprawić kolor zębów od 5 do 12 punktów w skali Vita. Jego efekty są o 30 procent lepsze niż przy skorzystaniu z innych metod wybielania.

PREVDENT CRWR

to innowacyjny system do wybielania zębów i naprawy szkliwa. To co go odróżnia od innych produktów wybielających dostępnych na rynku to połączenie aktywnej substancji wybielającej z nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość pozabiegową. Zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. System PrevDent CrWR przywraca ich naturalną biel, a pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość w porównaniu z innymi metodami. Efekt wybielania utrzymuje się zwykle aż przez 3 lata.

 

WYBIELANIE DOMOWE

 

WYBIELANIE NAKŁADKOWE

Jest przeprowadzane samodzielnie przez pacjenta w domu. Polega na zakładaniu na zęby indywidualnie wykonanych nakładek (szyn wybielających) zawierających żel wybielający. Aby uzyskać widoczne efekty czynność tą powinno powtarzać się systematycznie przez okres 10-14 dni. Metoda ta jest bardziej czasochłonna i wymaga dużej samodyscypliny pacjenta. Przynosi ona zadowalające efekty utrzymujące się nawet do 3 lat. Nakładki mogą być wykorzystywane wielokrotnie, wystarczy dokupić żel wybielający, oczywiście po uprzedniej konsultacji z stomatologiem bądź higienistką.

 

WAŻNE INFORMACJE

 

 

Justyna Wydryszek Dental MedicenterDental_Medicnetr_higienistka_stomatologiczna_Joanna_ŻerańskaDental_Medicnetr_higienistka_stomatologiczna_Edyta_Bielrcka-ŚwitekDental_Medicenter_Higienistka_stomatologiczna_Anna_Zrencka

Zobacz również: